Lietošanas noteikumi

“AtverB2B” lietošanas noteikumi (turpmāk - “Noteikumi”) regulē attiecības starp lietotnes uzturētāju un SIA “B2B”, reģ. Nr. 40203503472, juridiskā adrese Strādnieku šķērsiela 5, Rēzekne, LV-4604 un “AtverB2B” lietotāju.

Izmantojot "AtverB2B" lietotājs atbilstoši piekrīt lietošanas noteikumiem.

Kas paredzēts “AtverB2B”?

“AtverB2B” ir B2B risinājums lauksaimniecības, pārtikas pārstrādātājiem un ēdināšanas pakalpojuma uzņēmumiem reģistrētiem Latvijā.

Mūsu pakalpojumi

Mēs nodrošinām piekļuvi “AtverB2B” sistēmai, kas ļauj izplatīt datus par savu uzņēmumu un meklēt informāciju par pārējiem uzņēmumiem, lietotājiem. “AtverB2B” piedāvā datu analītikas rīkus un informāciju, kas tiek pakāpeniski ieviesti sistēmā. Lietotājs apzinās, ka programmatūra ir “tāda, kāda tā ir”, tā var saturēt nepilnības un trūkumus, kas var izpausties, piemēram, caur kļūdām vai servisa laicīgo nepieejamību. Papildus SIA “B2B” informē, ka līdz 03.08.2024. “AtverB2B” atrodas demonstratīvā un izmēģinājumā stāvoklī visiem lietotājiem.

Privātuma politika

Lietotājs apzinās, ka sistēma “AtverB2B” ir paredzēta publiski izplatīt un analizēt lietotāja ievadītus datus, tāpēc visa lietotāja ievadīta informācija skaitās publiski pieejama. Atbilstoši lietotājs piekrīt, ka SIA “B2B” var pielietot viņa datus analīzei, publiskot un dalīties ar to ar trešajām pusēm.

Lietotājs jebkurā laikā var pieprasīt nodzēst viņa lietotāja profilu, tomēr viņš apzinās, ka kādreiz publiskota informācija paliek publiskā un SIA “B2B” var izmantot to datu analītikai.

Lietotāja pienākumi

Lietotāja pienākums ir apmeklēt “AtverB2B” sistēmu vismaz vienu reizi trīs mēnešos, pretējā gadījumā sistēma automātiski noteic, ka lietotājs nav aktīvs un lietotāja informācija netiek rādīta pārējiem lietotājiem. Šī funkcija ir paredzēta, lai nesniegtu novecotu informāciju pārējiem lietotājiem, tomēr tas neizslēdz punktu par publisko informāciju. Lai aktivizētu savu profilu, lietotājam pietiek ielogoties sistēmā, ja viņš nebija iebloķēts par kādiem pārkāpumiem.

Specifiskās atrunas

Lietotāji platformā var izvietot informāciju tikai par pārtikas ražošanai nepieciešamajām izejvielām vai lietotāja ražotajām pārtikas izejvielām vai gatavo produkciju. Lietotāji var izvietot informāciju par nākotnes darījumiem, piemēram, par nākotnē ražošanai nepieciešamajām izejvielām. Piemērs:

Produkts Cena Apjoms
dārzeņi zvaniet, pēc sarunas 10ha platība
tomātu pulveris pēc līguma meklējam pasūtītājus
Noteikumu grozījumi

SIA “B2B” saglabā tiesības vienpusēji papildināt un grozīt lietošanas noteikumus, informējot lietotājus caur “AtverB2B” sistēmu.

Redakcija 11.03.2024.